Tyck till om hemsidan

Vi vill gärna ha feedback på vår webbplats. Fyll i formuläret nedan med dina kommentarer.

För att vi skall veta att du är en riktig person,
krävs det att du upprepar kontrollordet nedan till vänster i textrutan till höger.

Mobilmenu
Mobilmenu
Hem
Gamla nummer
Prenumerera
Adressändra
Om tidningen
Annonsera
Policy
Redaktionen
E-BUTIK
TIDNINGENHEMVARNET.SE
HEMVARNET.SE
FORSVARSMAKTEN.SE
HEMVARNET
FORSVARSMAKTEN
TIDNING FÖR HEMVÄRNET
NATIONELLA SKYDDSSTYRKORNA
Hem
Hem

Adressändra

Tidningen delas ut gratis till all personal som tjänstgör i hemvärnet samt till ungdomar och veteraner. Den delas även ut till säkerhetspolitiker, räddningstjänst, myndighetspersonal samt till Försvarsmaktens förband och skolor.

Vid fel adress eller utebliven tidning ska du kontakta din utbildningsgrupp: (gäller ej betalande prenumeranter)

OBS Vid dödsfall slutar tidningen automatiskt att komma efter något nummer, anhörig kan dock kontakta rätt utbildningsgrupp om ni vill avsluta tidigare.

UTBILDNINGSGRUPPER:
Lapplandsjägargruppen, Kiruna, lapplandsjagargruppen-i19@mil.se
Norrbottensgruppen, Boden, norrbottensgruppen-i19@mil.se
Västerbottensgruppen, Umeå, vasterbottensgruppen-i19@mil.se
Fältjägargruppen, Östersund, I19- faltjagargruppen-info@mil.se
Västernorrlandsgruppen, Härnösand, vasternorrlandsgruppen-i19@mil.se
Dalregementsgruppen, Falun, dalregementsgruppen-lg@mil.se
Gävleborgsgruppen, Gävle, gavleborgsgruppen@mil.se
Upplands- och Västmanlandsgruppen, Enköping, ledr-uvg@mil.se
Livgardesgruppen, Stockholm, livgardesgruppen-LG@mil.se
Örebro- och Värmlandsgruppen, Örebro, k3-ovg@mil.se
Södermanlandsgruppen, Strängnäs, rekrytering-27hvbat@hemvarnet.se
Södertörnsgruppen, Hårsfjärden, sodertornsgruppen-Amf1@mil.se
Gotlandsgruppen, Visby, gotlandsgruppen-Amf1@mil.se
Livgrenadjärgruppen, Linköping, livgrenadjargruppen-Hkpflj@mil.se
Norra Smålandsgruppen, Eksjö, nsg-alla@mil.se
Kalmar– och Kronobergsgruppen, Växjö, kronobergsgruppen@mil.se
Blekingegruppen, Karlskrona, blekingegruppen@mil.se
Skånska gruppen, Revingehed, logsekt-ssk-p7@mil.se
Hallandsgruppen, Halmstad, hallandsgruppen@mil.se
Elfsborgsgruppen, Västra Frölunda, elfsborgsgruppen@mil.se
Skaraborgsgruppen, Skövde, skaraborgsgruppen-p4@mil.se
Bohusdalgruppen, Uddevalla, bohusdalgruppen@mil.se

FRIEXEMPLAR: Myndigheter, organisationer och personer vars arbete rör Hemvärnet/Försvarsmakten har möjlighet att få tidningen gratis. Kontakta adm(at)tidningenhemvarnet.se


 

Kalender
Tyck till om sidan